• Девʼятий місяць війни. Місяць рекордів

  На девʼятий місяць війни ворог продовжує свій ракетний терор, випускаючи по мирним містам України десятки та сотні ракет, цілячи як по обʼєктам інфраструктури, так і по жилим кварталам, пологовим будинкам. Цей місяць виявився багатим на рекорди – і сумні, і позитивні. Детальніше про це та інше у нашому щомісячному огляді статистики повітряних тривог.

  Читати
 • Сервіс статистики повітряних тривог став одним з провайдерів даних для дослідження, представленого на 27-ій Конференції ООН зі зміни клімату

  Нещодавно, 6 листопада, стартувала 27-ма Конференція Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату (2022 United Nations Climate Change Conference / COP27). Цьогоріч вона проходить у Шарм-ель-Шейху та продовжиться до 18 листопада. Одним з провайдерів даних для дослідження, представленого на конференції, став і наш сервіс статистики повітряних тривог Air-alarms.in.ua.

  Читати
 • Восьмий місяць війни. Затяжні тривоги по усій країні 

  Восьмий місяць війни запамʼятався всім нам затяжними повітряними тривогами, які торкнулися усіх областей України без виключання, а також підсиленням терору зі сторони ворога, чим і спричинені ці затяжні тривоги. Як це вплинуло на статистику читайте у нашому щомісячному підсумковому дайджесті.

  Читати
 • Сьомий місяць війни. У яку сторону змінилася статистика? 

  Як ми памʼятаємо, минулого місяця ми зафіксували рекорд з кількості оголошених повітряних тривог за одну добу, а кількість тривог за весь минулий місяць значно зросла. То ж як змінилася ситуація на наступний – сьомий місяць війни?

  Читати
 • Шостий місяць війни. Як ворог вітав нас зі святом 

  Вже шостий місяць триває боротьба українців проти жорстокого підступного ворога. На останній день цього періоду припало велике національне свято День Незалежності України. І ворог підніс нам своєрідний подарунок у вигляді особливо високої активності обстрілів, то ж позитивна тенденція статистики повітряних тривог цього місяця порушилась.

  Читати
 • Пʼятий місяць війни. Новий антирекорд за тривалістю, проте покращення за кількістю повітряних тривог 

  За пʼять місяців війни сирени лунали 11846 рази, а за останній з них – 1423 рази. Це на 23% менше, ніж минулого місяця та на 54% менше, ніж у перший місяць. Тенденція щодо поступового зменшення кількості тривог наразі не порушилась. Яким був цей місяць у статистиці повітряних тривог?

  Читати
 • Четвертий місяць війни. Кількість тривог зменшилась майже у всіх областях

  За чотири місяці війни сирени лунали 10423 рази, а за останній з них – 1842 рази. Це на 18% менше, ніж минулого місяця та на 41% менше, ніж у перший місяць. Наразі, це найменша кількість тривог за всі місяці, а тенденція вимальовується такою, що з кожним місяцем тривог стає все менше. Якою ж є статистика для окремих областей цього місяця?

  Читати
 • Кількість повітряних тривог в Україні вже перевалила за 10 тисяч

  16 червня, на 113-й день війни, кількість оголошених повітряних тривог становить вже 10006. Приводимо Вам огляд нашої статистики, отриманої на основі даних про всі ці тривоги.

  Читати
 • Повітряних тривог поменшало, але не всюди. Як змінювалася статистика за три місяці війни?

  Минули вже три місяці війни в Україні після нахабного повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни. Частина території вже звільнена від рашистів, частина обовʼязково буде звільненою найближчим часом. Проте, ще й досі жителі східних та західних областей однаково піддаються небезпеці отримати смертоносні та руйнівні “подарунки” у вигляді ракет та нажаль час від часу все ж таки отримують їх. Як же змінювалася статистика повітряних тривог за ці три місяці війни?

  Читати